KontaktyŠKOLA VARENIA: občianske združenie Jem iné

Čo ponúkame:

  • Teoretické a praktické edukačné centrum, ktoré organizuje školenia a kurzy pre verejnosť, ako aj iné publikačné, vzdelávacie a konzultačné činnosti s cieľom informovať širokú verejnosť o vplyve stravovania na zdravotný stav jednotlivca.
  • Snažíme sa poukázať na možnosti zlepšenia stravovacích návykov a zároveň informovať o dostupnosti kvalitných a domácich produktov, s cieľom zvýšiť povedomie o zdravom životnom štýle a s tým súvisiacej správnej životospráve.
  • Organizujeme teambuildingy, kurzy varenia, detské oslavy, workshopy, prednášky, zabezpečujeme prenájom mobilnej kuchyne.
  • Ponúkame na predaj darčekové poukážky na kurzy varenia.

Sídlo: Dvořákovo nábrežie 4/A, 811 02  Bratislava
IČO: 42 359 571

Prevádzka:
Jem iné SK, s.r.o.,
Námestie SNP 25 (Stará Tržnica), 811 01 Bratislava

Manažér Školy varenia Jeminé:
Katarína Kopúnová
e-mail: skolavarenia@jemine.eu
tel. číslo: +421 904 959 061

Škola varenia, konateľ a co-founder (aktuálne na materskej dovolenke):
Anetta Vaculíková (rod. Orosiová)
Email: aneta@jemine.eu
Tel.č.: +421 905 929 066


CATERING: 
Jem iné SK, s.r.o.

Varíme a pečieme radi. Najdôležitejšia je pre nás kvalita a preto objednávame lokálne a plnohodnotné potraviny, ktoré pre nás vozí z celého Slovenska Svet bedničiek. Snažíme sa vyhovieť požiadavkám klienta – nielen kreatívnym predstavám, ale aj prípadným potravinovým intoleranciám či alergiám. Na požiadanie varíme bezlepkovo, bezlaktózovo a individuálne aj bez čokohokoľvek iného :)

Potrpíme sa na kvalite, vyváženej chuti, nutričnej hodnote každého jedla a zároveň kladieme dôraz na ekologický prístup.

Zabezpečujeme kompletný servis, obsluhu a produkciu jedla na detské oslavy, privátne akcie, eventy, konferencie, školenia, svadby, celodennú stravu pre školy a škôlky a iné.

Sídlo spoločnosti:Všetky stránky
Jem iné SK, s.r.o., Dvořákovo nábrežie 4A, 811 02 Bratislava
IČO: 47 420 405, DIČ: 2023880166, IČ DPH: SK2023880166
Zapísaná v OR BA 1, vložka číslo: 92270/B

Prevádzka:
Jem iné SK, s.r.o.,
Námestie SNP 25 (Stará Tržnica), 811 01 Bratislava

Kontaktná osoba:
Ján Fekete
e-mail: johny@jemine.eu
e-mail: catering@jemine.eu
tel. číslo: +421 903 777 082

Prevádzkar:
Dominik Pavlík
e-mail: mino@jemine.eu
tel. číslo: +421 915 155 902

Save to Foursquare

Foto: Michal Lukáč

Jem iné aktivity

O nás

Zakladajúci team Jeminé tvoria traja ľudia: Anetta, Janica a Johny. A potom samozrejme ďalší dobrí ľudia, ktorí nám pri realizácii projektu pomáhajú. Ak nerátame priateľov, rodinu a lokálnych farmárov a dodávateľov, našich kuchárov, tak sú to ešte externí lektori – odborníci, ktorí vedú kurzy v Škole varenia v Starej tržnici a v neposlednom rade aj naši šikovní kuchári.

Naša hlavná myšlienka sa nesie v duchu: „Mysli globálne, konaj lokálne.

Nápad na vytvorenie občianského združenia Jem iné vznikol z dôvodu našej spoločnej vášne k dobrému kvalitnému jedlu a zároveň z nedostatku informovanosti verejnosti o správnej životospráve – v škôlkach, na základných a stredných školách, pracoviskách alebo iných komunitách v SR. Prostredníctvom pripravovaných aktivít o.z. Jem iné a z titulu ambasádoriek Food Revolution – Jamie Oliver Foundation sa o.z. Jeminé snaží šírit verejne prospešné myšlienky týkajúce sa tovaroznalectva a plnohodnotnej výživy. Rozumieť jedlu je jednou z najdôležitejších informácii, ktorá by mala byť súčasťou základného vzdelania. Lebo sme to, čo jeme.

Aneta

ANETA, 30-ročná bratislavčanka, vyštudovala MBA, medzinárodné vzťahy a diplomaciu. Profesionálne skúsenosti z tanečného športu a interiérového designu ju priviedli k marketingu a gastronómii. Venuje sa dobrému jedlu, vytváraniu jedinečných zážitkov a veciam, ktoré majú zmysel. Zaujíma sa o zdravé recepty a tipy aj pre ľudí s rôznymi potravinovými alergiami a inými špeciálnymi požiadavkami na stravu. Od roku 2013 je ambasádorkou Food Foundation Jamieho Olivera v projekte Food Revolution na Slovensku. V roku 2013 spolu s ostatnými členmi občianského združenia Jem iné začala pracovať na obnovení priestorov Starej tržnice v BA, kde bol v máji 2014 uvedený do prevádzky Food Hub, súčasťou ktorého je aj teoretická a praktická škola varenia a poctivá cateringová výroba.
Články autora