Catering

Naša cateringová výroba

Výroba a príprava jedla z lokálnych, sezónnych a plnohodnotných potravín na základe najrozmanitejších požiadaviek nášho klienta. Áno, potrpíme si na kvalite, vyváženej chuti, nutričnej hodnote každého jedla a zároveň kladieme dôraz na ekologický prístup. Zabezpečujeme kompletný servis, obsluhu a produkciu jedla na detské oslavy, privátne akcie, eventy, konferencie, školenia, svadby, stravu pre školy a škôlky a iné zariadenia alebo podujatia.

Suroviny

Suroviny, ktoré používame sú vo väčšine prípadov z ekologického hospodárstva. V našich jedlách používame len prírodné sladidlá ako prírodný trstinový cukor a med, v niektorých prípadoch agáve, alebo javorový sirup. Sladíme aj ovocím samotným, obilniny na koláče varíme napríklad v jablkovej šťave.

Z múk používame produkty od nášho výhradných dodávateľov Svet bedničiek, Ekotrend Myjava a Biomila, ktorí majú vo svojom portfóliu ekologické a farmárske potraviny. Múky a cestoviny používame celozrnné.

Hydinu objednávame z farmy TopFarm a hovädzie mäso máme v najvyššej kvalite od farmy Kuchyňa.

Zo živočíšných výrobkov používame bio vajíčka (nakupujeme v Starej Tržnici u Paulíka), tradičné slovenské maslo, uprednostňujeme kozie a ovčie syry zo Slovenska.

Ovocie a zeleninu sa snažíme v maximálnej miere používať sezónne.

V prípade záujmu o catering nás kontaktujte na:

Jem iné SK, s.r.o.

sídlo: Dvořákovo nábrežie 4A
811 02 Bratislava
IČO: 47 420 405
DIČ: 2023880166, IČ DPH: SK2023880166
Zapísaná v OR BA 1, vložka číslo: 92270/B

prevádzka: Stará tržnica – Námestie SNP 25, 811 01 Bratislava
e-mail: catering@jemine.eu
kontaktná osoba: Ján Fekete johny@jemine.eu
tel. číslo: +421 903 777 082